خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
استراتژي بازاريابي خدمات پس از فروش در دوران رکود (يادداشتي از تورج صفرزاده؛ مدير خدمات پس از فروش شرکت نگين تک پرشيا)
در اين مقاله قصد داريم به بيان شکوفايي خدمات پس از فروش در دوران رکود بپردازيم و به تبع آن به تشريح تعاريفي همچون تعريف رکود اقتصادي، استراتژي‌هاي بازاريابي خدمات و فروش و تعاريف مرتبط با شاخص‌هاي کسب و کار خواهيم پرداخت، استراتژي بازاريابي خدمات در دوران رکود يکي از مسائل مهمي است که در ايران نيز در هر دوره توجه زيادي به آن مي‌شود و شرکت‌ها سعي مي‌کنند با اجراي درست استراتژي بازاريابي و خدمات در دوران رکود بتوانند کسب و کار خود را از کسادي نجات دهند و مزيت رقابتي خود را حفظ کنند.
1400/05/05 
نقش مرکز تماس در مديريت ارتباط با مشتريان در راستاي ارائه خدمات بهتر(يادداشتي از ندا شفاعي؛ کارشناس واحد تضمين کيفيت شرکت سروشان)
سيستم‌هاي تلفن ويپ با وجود قابليت‌هاي بسيار زياد و انعطافي که دارند باعث شده‌اند تا هر کسب‌و‌کاري در هر حوزه بتواند از مزيت‌هاي اين سيستم استفاده کند. فرقي ندارد که شما يک کسب ‌و‌ کار اينترنتي کوچک داريد يا يک شرکت با صدها پرسنل، مرکزتلفن ويپ مي‌تواند فراتر از انتظارات شما را برآورده کند. دراين جا قصد داريم به صورت اختصاصي به مزيت‌ها و خدمات ويپ براي شرکت‌هاي بازرگاني و هلدينگ‌ها بپردازيم.
1400/04/13 
براي ايجاد وفاداري مشتري از مراکز تماس موثر استفاده کنيد (يادداشتي از حسين اسحاق؛ مديريت استقرار و پشتيباني شرکت سروشان)
مراکز تماس (Call Center) يک پديده نسبتاً جديد است. در گذشته وقتي مشتريان در مورد يک محصول يا خدمات، سوال يا نگراني داشتند، معمولاً با تلفن‌هاي شرکت تماس مي‌گرفتند و درخواستشان اين بود تا با يک کارشناس صحبت کنند. کارشناس گاهي نمي‌توانست به سوال مشتري پاسخ دهد، گاهي به اجبار توضيح مي‌داد و يا اينکه لازم بود درباره اين موضوع تحقيق کند و از تماس‌گيرنده بخواهد نام و شماره تماس خود را بدهد تا با او تماس گرفته شود.
1400/03/24 
نقش مهم کال‌سنتر در ايجاد موفقيت براي سازمان‌هاي خدمات پس از فروش (يادداشتي از ميثم ستوده ماسوله؛ مديريت سازمان خدمات طلايي پويا)
شما صاحبان کسب کار زماني که مشتريان حقيقي شما و يا حتي خود شما به عنوان يک متقاضي دريافت خدمت، با يک شرکت تماس مي‌گيريد، کيفيت و زمان پاسخ‌گويي تلفني اپراتور‌هاي آن شرکت؛ اولين و مهم‌ترين ديدگاه شما نسبت به کيفيت خدمات‌رساني آن شرکت را شکل مي‌دهد. از طرفي راه‌اندازي يک مرکز تماس اختصاصي و پيشرفته براي شرکت‌ها، غالباً هزينه‌هاي زيادي را جهت استخدام کارمندان و خريداري تجهيزات مورد نياز، آموزش و … براي صاحبان مشاغل در بر دارد.
1400/01/21 
 
12345678910...