02158227
درباره سروشان

شرکت مشاورین نرم افزار سروشان پارس در سال 1380 تأسیس گردید و در همان مقطع زمانی با توجه به خلاء وجود راهکارهای نرم افزاری در مدیریت خدمات پس از فروش و نیز درک صحیح و به موقع از وجود چنین ضرورتی، فعالیت خود را در این زمینه بر اساس مطالعات میدانی آغاز نمود تا با نگاهی برخواسته از واقعیت های موجود در این حوزه به شناسایی نیازها و روال های موجود پرداخته و نیز با استاندارد سازی آن ها به طراحی محصول نرم افزاری سروشان بپردازد. هدف نهایی این طرح، تهیه جامع ترین راهکار نرم افزاری مدیریت خدمات پس از فروش در کشور بود به نحوی که راهکار نرم افزاری مذکور بتواند ضمن پوشش فرآیندها و نیازهای عمومی همه صنوف، نیازهای بومی هر صنف را نیز پاسخگو باشد. ماحصل چنین اقدامی و بهره گیری از کادری آموزش دیده، متخصص و با تجربه و نیز استفاده از دانش و تجربه فعالان و کارشناسان با سابقه در این حوزه، و تجمیع تجارب بهترین های صنایع ایران در حوزه خدمات پس از فروش ، محصول نرم افزاری سروشان را به محصولی ویژه و ممتاز تبدیل نمود به نحوی که امروزه شرکت ها ی زیادی در کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک با توجه به نیازهای خود از نسخ نرم افزار سروشان استفاده می کنند و بیش از هزاران مشتری بالقوه که می توانند عضوی از خانواده بزرگ سروشان باشند. ما در سروشان و در طول بیست سال گذشته، از نعمت حضور هنرمندانی خلاق برخوردار بوده ایم که خالق راهکارهای نرم افزاری بودند که امروز " انتخاب برترین های صنایع در ایران است ". شاید این تفکر نوآورانه نباشد، اما در فضای صنعت خدمات پس از فروش ، بدون شک نادر است ، شناسایی دقیق ، پیش بینی نیازها ، فرآیندها و کشف فرصت هایی برای کمک به رشد و تمایز در صنعت خدمات پس از فروش و پویایی سازمان مشتری در طول بیست سالی که گذشت یک باور قلبی بود تا یک هدف و این تنها دلیلی است که امروز سروشان را متمایز کرده است . تاکید به اجرایی شدن این راهکارهای نرم افزاری در بیش از 500 شرکت معتبر داخلی و حضور موفق در حدود 50 صنف و صنعت مختلف ، صرفا یک تبلیغ ساده در یک خط یا یک کری خوانی محترمانه نیست ، حاصل عمری تلاش برای تحقق یک رویاست ؛ داشتن "خانواده بزرگ سروشان " که امروز و با افتخار به آن دست پیدا کرده ایم و برای گسترش این خانواده و ایجاد حس رضایت برای تک تک اعضای آن تلاش می کنیم. در تمام طول این دو دهه هرگز مدعی آن نبودیم که نقدی به ما وارد نیست ، بلکه تلاش تمام ارکان سروشان در تمام این سالها بر این بوده است تا بستر ها و مسیرهای شنیدن نقدها همیشه هموار و پرتعداد باشد تا بتوانیم از دل نقدهای مطرح شده هم نکته ای جهت تمایز بیشتر بسازیم . ما در سروشان مفتخریم به داشتن همکارانی با چشمانی جستجوگر ، ذهن هایی پرسشگر ، تفکراتی تحلیلگر و دستانی هنرمند برای خلق راهکارهایی که از دل این پرسش و پاسخ و تحلیل ها به وجود آمده است و مشتریانی وفادار و همیشه همراه که یقین دارند در سروشان تمام تلاش ها در راستای انجام تعهدات فی مابین و حتی فراتر از آن است ، احترام به خواست و نیازهای مشتریانی که قدمت همکاری و اعتمادی که به ما دارند افتخاری است که ما در سروشان به آن می بالیم و همین تعاملات نقطه اعتماد و دلگرمی است برای آنهایی که قصد پیوستن به این خانواده بزرگ را دارند .

پیام مدیریت

من به عنوان بنيانگذار شرکت سروشان در کنار سایر همکارانم هرگز بر اين اعتقاد نبوديم که صرفا يک نرم‌افزار به مشتریان بفروشيم که فقط بتوانند امورات خدمات پس از فروش شرکت خود را با آن اداره کنند، هميشه سروشان به دنبال اين بوده که چگونه با ورود نرم‌افزار ما به سازمان مشتری، می توانیم به کاهش هزينه‌های آن شرکت در خدمات و افزايش و بالا بردن راندمان و بهره‌وری آنها کمک کنیم؟ چگونه سروشان می‌تواند خدمات پس از فروشی چالاک‌تر بسازد؟ به عبارتی هميشه از اين زاويه به پروژه‌های نرم‌افزاری در سروشان نگاه مي‌شود که چقدر استفاده و به کارگيری راهکارهای ما در شرکت مشتری منشا اثر بوده و منجر به تحولات و تعالی آنها می شود ؟ در واقع اين نگاه پرسشگر و پاسخهايی که در ادامه از اين پرسشگری بدست می آید و همکارانی که برای همه پرسش های مطروحه پاسخی منطقی و قابل اجرا پیدا می کنند ؛ "اصلی ترین سرمايه ما و مهمترين عامل پيشرفت ودليل اصلی بلوغ و جامعيت سروشان است."در تمام شرکتهای خدماتی پس از استقرار نرم‌افزار سروشان شاخصهای عملکرد کليدی (KPI)، قابل استحصال و رصد هستند ، لذا اقدامات بعدی و اصلاحات انجام شده به کمک شرکت سروشان قابل اندازه‌گيری می‌باشند. فلسفه شکل‌گيری بسياری از امکانات فعلی نرم‌افزار سروشان ناشی از نيازهايی بوده که عملا در محل مشتری از اين زاويه احساس شده و در نرم‌افزار ما به ازای آن راهکاری ارایه شده است. من نوید مطهر مفتخرم به داشتن مجموعه ای توانمند که در طول نزدیک به دو دهه توانسته اند حاصل تجربیات صنایع مختلف را با دانش روز به راهکارهای نرم افزاری تبدیل و عرضه کنند تا بتوان امروز با افتخار از همراهی مشتریانی یاد کرد که هر کدام از برترین های صنعت و صنف خود محسوب می شوند .

چرا سروشان انتخاب برترین های صنایع ایران است؟

اجرایی شدن این نرم افزار در بیش از 500 شرکت تولید کننده و وارد کننده از بهترین های صنایع و استفاده از تجربیات ارزشمند مشتریان معظم، محصول نرم افزاری سروشان را به جامعیت بسیار نزدیک کرده است. از طرفی حضور موفق در حدود 50 صنف کاری، انعطاف پذیری بالای چنین محصولی را نشان می دهد که می تواند با درصد قابل قبولی همسوی با نیازهای طیف وسیعی از شرکتها گردد. این جامعیت و انعطاف پذیری بالا در کنار نگاه تخصصی و دانش محور سروشان و طیف وسیع مشتریان معظم و استفاده از تجربیات آن ها راهکار جامع نرم افزاری سروشان را به راهکاری کارآمد و قابل اعتماد تبدیل نموده است. در سال های اخیر شرکت سروشان در راستای رسالت حرفه ای خود بر آن گشته تا از سطح یک راهکار تخصصی در حوزه خدمات پس از فروش به سطح یک راهکار جامع یکپارچه ارتقاء یابد تا شرکت ها از استفاده همزمان و جزیره ای از نرم افزارهای جداگانه و بعضا منفصل و دوباره کاری های موجود رهایی یابند ، در همین راستا و در گام نخست، ضرورت یکپارچگی راهکار خدمات با حوزه مالی بیش از دیگر حوزه ها احساس می شد . به همین خاطر تهیه و ارائه راهکار مالی نرم افزار سروشان در دستور کار این شرکت قرار گرفت و پس از قرار گرفتن در سبد محصولات سروشان مورد استقبال شرکت های معظم صنایع مختلف قرار گرفته است. از آن جا که این راهکار نرم افزاری بر خلاف راهکارهای مالی موجود در بازار، علاوه بر نگرش بازرگانی با نگرش خدماتی نیز طراحی شده است به جرأت می توان گفت راهکار مالی مذکور؛ " اولین راهکار مالی تخصصی و جامع در حوزه خدمات پس از فروش است." ما در سروشان مفتخریم به تجمیع تجارب بهترین های صنایع خدمات پس از فروش در ایران که مسئولیت ما را در قبل مشتریانمان بسیار سنگین تر خواهد کرد ، قدمت همکاری های ما با مشتریانمان افتخاری است که ما در سروشان به آن می بالیم.

سروشان مناسب کدام مشاغل و صنایع است ؟

تمام شرکت های تولید کننده و وارد کننده ای که پس از تولید یا واردات ، محصولات خود را گارانتی می کنند و ملزم به ارائه خدمات پس از فروش هستند ، پیمانکارهای خدمات پس از فروش که خدمات شرکت های تولیدکننده یا واردکننده را به نیابت از آنها در سراسر کشور انجام می دهند و نیز نمایندگان خدمات پس از فروش در شبکه سرویس یک مرکز خدمات در هر جغرافیایی از ایران که به نمایندگی از دفتر مرکزی به مشتریان یک برند ارائه خدمت می کنند.