خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.65 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.65 در تاريخ 1395/12/22 آماده بهره برداري گرديد.
1395/12/22 
احمد سعادتی سالم مدیر خدمات پس از فروش شرکت هود کن: آرامش خیال مشتری با ارائه خدمات پس از فروش
احمد سعادتی سالم مدیر خدمات پس از فروش شرکت هود کن که در کارنامه فعالیت های کاری، دبیری شورای فرهنگی ورزشی شمیران نو، مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی هود کن و کاندیدای شورا یاری محله شمیران نو را دارد، میزبان ما در دفترش بود. دفتری که با گلدان ها و آکواریوم هایی کنار درب، پشت صندلی ها و فضای دورتا دور اتاق، فارغ از عطر دل انگیزشان، فضایی دلنشین و متفاوت با سایر دفاتر مدیران خدمات پس از فروش ایجاد کرده بود. در زیر گفتگوی فصلنامه سروش خدمات را با وی پیرامون وضعیت صنعت خدمات پس از فروش می خوانید:
1395/12/17 
امین سیلابی مدیرخدمات پس از فروش شرکت فاراتل: آموزش در خدمات پس از فروش یک سرمایه گذاری است
کارشناسان به دلیل روند تغییرات و تحولاتی که در چند سال اخیر در حوزه خدمات پس از فروش تجربه کرده اند برضرورت ارائه آموزش در این حوزه تأکید دارند. بدین منظور به جهت بررسی دقیق تر اهمیت نقش آموزش دراین حوزه، فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با امین سیلابی مدیر خدمات پس از فروش شرکت فاراتل انجام داده است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1395/12/09 
مهدی میرمهدی کمجانی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران:راهکارهای نرم افزاری سرمایه گذاری برای آیـنده
مهدی میرمهدی کمجانی با بیان اینکه استفاده از راهکارهای نرم افزاری یک سرمایه گذاری برای آینده می باشد، گفت: خلاء وجود نرم افزارهای خدماتی جامع و کامل در شرکت ها، یکی ازمشکلات مهم، در بازرسی های خدمات پس از فروش اتحادیه است. متن گفتگوی وی را با فصلنامه سروش خدمات در زیر می خوانید:
1395/11/18 
 
12345678910...