خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.14 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.14 در تاريخ 1397/07/16 آماده بهره برداري گرديد.
1397/07/18 
بهینه سازی هزینه ها با سیستماتیک کردن خدمات پس از فروش(گفتگو با احسان خاقانی مدیر خدمات پس از فروش شرکت تهویه نیا)
تهویه نیا با 4 دهه کوشش پیوسته درزمینه ی تهویه مطبوع و همچنین عرضه محصول برندهای معتبر جهانی، نقش سازنده و کارآمدی را در راستای ارتقای کیفیت و رشد این صنعت ایفا نموده است. از نقاط قوت شرکت تهویه نیا عملکرد مؤثر واحد خدمات پس از فروش در ارائه خدمات به مشتریان است. به این دلیل گفتگویی را با احسان خاقانی مدیر خدمات پس از فروش این شرکت ترتیب دادیم تا از دیدگاه وی در مورد خدمات پس از فروش آگاه شویم.
1397/07/22 
بازدارندگان خدمات پس از فروش در صنف آسانسور (گفتگو با سید مهدی طباطبایی دبیر هیئت مدیره اتحادیه آسانسور)
در صنف آسانسور کمبودهای بسیاری در زمینه ارائه مطلوب خدمات پس از فروش وجود دارد. این صنف نیازمند ساماندهی است و کمک های دولت می تواند در بهبود شرایط این صنعت بسیار کارآمد باشد. سید مهدی طباطبایی دبیر هیئت مدیره اتحادیه آسانسور و مدیرعامل شرکت تحول انتقال میهن (تامکو) با ما از موانع ارائه و نبود نظارت بر خدمات پس از فروش می گوید.
1397/07/02 
شکوفایی اقتصاد کشور با نهادینه کردن فرهنگ خدمات در جامعه (گفتگو با دکتر احمد سوهانگر عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین)
دکتر احمد سوهانگر عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی و مدیرعامل شرکت معدن ماشین، اقدامات مؤثری را در پیشرفت صنعت ماشین آلات سنگین انجام داده است. از کارهای وی می توان به تأسیس آموزشگاه ماشین آلات سنگین و بنیان گذاری شرکت تیراژه ماشین اشاره نمود. دکتر احمد سوهانگر به دلیل پیشینه طولانی و مؤثری که در این صنعت دارد دیدگاه روشنی را می تواند از خدمات پس از فروش در صنعت ماشین آلات سنگین معدنی ارائه دهد.
1397/06/15 
 
12345678910...