خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.31 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.31 در تاريخ 1400/11/04 آماده بهره برداري گرديد.
 
شکوفايي در گروي رقابتي سالم در بازار است ( گفتگو با محمدسعيد فرامرزي ؛ مديرعامل شرکت سناپويان)
مصرف کننده متوجه رکود در بخش توليد و توزيع نمي شود و توقع يک خدمات پس از فروش مطلوب را دارد. پس ما بايد متعهد شويم که قطعه با کيفيت وارد کنيم و خدمات را به بهترين شکل ارائه دهيم. فروش اينترنتي يک حسني که دارد طرف حساب شدن مستقيم فروشنده و خريدار است که البته دلايل مختلفي، اين فروش را تحت الشعاع قرار داده است. با توجه به رکود، واردات کالا با محدوديت روبرو مي شود و خيلي از شرکت ها براي تامين اين قطعات مجبور به تن دادن به فرآيند قاچاق کالا مي شوند.
1400/08/29 
قدرت و انعطاف مديريت مرکز تماس با ابزار VoIP (گفتگو با احمد ملکي؛ مدير خدمات پس از فروش شرکت هيماليا)
مرکز تماس، هسته اصلي واحد خدمات پس از فروش مي‌باشد. مکاني که تمامي تماس‌هاي مشتريان جمع‌آوري شده و پس از بررسي و رسيدگي به نياز تماس‌گيرنده، نسبت به تحليل اين تماس‌ها اقدام مي‌شود. ما در مرکز تماس شرکت هيماليا، بستري را فراهم کرده‌ايم که تمامي مشتريان عزيز پس از خريد محصول با خيالي آسوده از سراسر کشور با کارشناسان آموزش ديده شرکت تماس بگيرند و با صرف کمترين زمان، به بهترين خدمات ممکن دسترسي داشته باشند. اين‌ها بخشي از مصاحبه احمد ملکي، مدير خدمات پس از فروش شرکت پرتو سرد توان (هيماليا) با «فصلنامه سروش خدمات» است. شما را به خواندن اين مصاحبه دعوت مي‌کنيم:
1400/05/05 
وفاداري مشتريان به يک برند بر اساس بستر مناسب مرکز تماس (گفتگو با حميدرضا گلي؛ مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان)
مهمترين شاخص‌هاي ارائه خدمات به مشتريان محصولات اخوان، پوشش سراسري جغرافيائي در ايران، سرعت عمل، کيفيت و پاسخگويي به تمامي ذينفعان محصولات اخوان بوده که به صورت کاملاً متمايز و پيشرو به مشتريان ارائه مي‌شود. مرکز تماس مشتريان، اصلي‌ترين و راحت‌ترين کانال ارتباط مصرف‌کنندگان برند اخوان با شرکت شده است و پيگيري‌ها و کنترل‌هاي لازم به نحوي انجام مي‌شود که حمايت لازم از مصرف‌کننده را به دنبال خواهد داشت. اين‌ها بخشي از گفتگوي حميدرضا گلي، مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان با «فصلنامه سروش خدمات» است.
1400/04/13 
 
12345678910...