خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.58 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.58 در تاريخ 1395/11/04 آماده بهره برداري گرديد.
1395/11/04 
مدیر مهندسی بازرسی خدمات شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران: سازمان های دارای تفکر نرم افزاری، موفق تر هستند
نظارت وکنترل یکی از ارکان حُسن انجام هر خدماتی است. از طرفی با پیشرفت صنایع و خدمات مختلف انجام این نظارت ها به صورت بازرسی های ادواری یک ضرورت غیرقابل انکار است. بدین منظور به جهت بررسی تاریخچه و چگونگی تحقق این مقوله در حوزه خدمات پس از فروش، فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با محسن سلیمی مدیر مهندسی بازرسی خدمات شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام داده است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1395/10/29 
محسن دولتشاهی مدیر خدمات شرکت سهند الکترونیک پاسارگاد: وفاداری راستین مشتری، بعد از فروش ایجاد می شود
محسن دولتشاهی مدیر خدمات پس از فروش شرکت سهند الکترونیک پاسارگاد ضمن گفتگو با فصلنامه سروش خدمات در خصوص اینکه آیا خدمات پس از فروش یک مزیت رقابتی است، بیان داشت: بقای سازمان ها در حفظ رابطه پس از فروش است. وفاداری راستین مشتری بعد از فروش ایجاد می شود و اینجاست که خدمات پس از فروش خواهد درخشید. با خدمات پس از فروش مطلوب، هم مشتری حفظ خواهد شد و هم اینکه رابطه با او وارد مرحله ماندگاری می شود. واقع امر این است که ماندگاری مشتری برای سازمان 8 برابر ارزان تر از جذب مشتری جدید است. متن گفتگو وی را با فصلنامه سروش خدمات در زیر می خوانید:
1395/10/14 
حسین بزرگ دعاگو مدیر خدمات مشتریان شرکت ایوا: امروزه مشتری به جای قرار گرفتن در موضع انفعال، مطالبه گر است
حسین بزرگ دعاگو؛ مدیر خدمات مشتریان شرکت ایوا در گفتگو با فصلنامه سروش خدمات عنوان داشت: امروزه با افزایش اطلاع مردم، سطح توقعات افزایش یافته است. اینک مشتری به جای قرار گرفتن در موضع انفعال، مطالبه گر است. متن گفتگو وی را با فصلنامه سروش خدمات در زیر می خوانید:
1395/10/07 
 
12345678910...