خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.08 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.08 در تاريخ 1400/03/22 آماده بهره برداري گرديد.
 
رضايت مصرف‌کننده، الزامي از بازرسي است ( گفتگو با مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه)
حسن قاسميه مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه (يسکو) گفت: آنچه از نظر ما مهم است، رضايت مصرف‌کننده نهايي است. اگر چه تعيين ميزان رضايت مشتري در دستورالعمل ارزيابي متقاضيان نمايندگي به وضوح مشخص شده و براي آن امتياز خاصي هم پيش‌بيني شده است، در تمامي ارزيابي‌ها و شاخص‌ها توجه به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي مهم است به گونه‌اي که هر بخشي از دستورالعمل را که ارزيابي مي‌کنيم، توجه کاملي به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي داريم. عضو شوراي هماهنگي تشکل‌هاي دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي کشور در گفت و گويي که با «فصلنامه سروش خدمات» داشتند به اهميت و الزام احقاق حقوق مصرف‌کنندگان در قالب بازرسي اشاراتي کردند که در ذيل مشروح اين مصاحبه را مي‌خوانيد:
1400/03/23 
زندگي امروز بدون نرم‌افزار معنايي ندارد (گفتگو با داود محمدقاسمي؛ مديرعامل شرکت خودروسازي رخش خودرو ديزل)
تغيير نگاه مشتريان و بالا رفتن سطح انتظارات آنها از ارائه خدمات پس از فروش مسئله‌اي نيست که به سادگي بتوان از آن گذشت. وقتي به گذشته نگاه مي‌کنيم متوجه روند طولاني تعمير يک خودروي سنگين مي‌شويم که اين مقوله امروز براي مشتري قابل قبول نيست. شايد براي تعمير و ارائه گارانتي و نحوه خدمات پس از فروش يک محصول لوازم خانگي يا موبايل، مصرف‌کننده بتواند مدتي را به انتظار بنشيند اما در خودروهاي سنگين اين قضيه فرق مي‌کند. در راستاي همين موضوع در اين شماره از «فصلنامه سروش خدمات»، به گفت‌وگو با داود محمدقاسمي ، مديرعامل شرکت خودروسازي رخش خودرو ديزل نشستيم و ايشان در مورد اهميت و نگاه اين شرکت نسبت به مقوله خدمات پس از فروش و چالش‌هاي اين موضوع سخن گفتند.
1400/02/29 
احياي حقوق مصرف‌کننده با راه‌اندازي سامانه جامع گارانتي (گفتگو با ستار رجب‌پور ؛ مشاور تحليل و طراحي مرکز توسعه تجارت الکترونيک)
«امروزه با توسعه فناوري اطلاعات و پيشرفت مخاطبين فضاي مجازي، خيلي از مشتريان، کالاي مورد نيازشان را از بستر اينترنت و شبکه‌هاي اجتماعي تهيه مي‌کنند و در صورت بروز هرگونه مشکلي، مشتري به نماد اعتماد الکترونيکي نگاه مي‌کند که اين نماد مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونيک مي‌شود.» اين بخشي از سخنان ستار رجب‌پور، مشاور تحليل و طراحي مرکز توسعه تجارت الکترونيک در گفت ‌و گوي تفصيلي با «فصلنامه سروش خدمات» است.
1400/03/23 
 
12345678910...