خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.79 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.79 در تاريخ 1396/05/24 آماده بهره برداري گرديد.
1396/05/24 
احمد سعادتی سالم مدیر خدمات پس از فروش شرکت کن عنوان داشت: شرط اول رضایتمندی مشتری کیفیت خوب یک محصول است
احمد سعادتی با بیان اینکه کیفیت محصول برای کسب رضایت مشتری در خدمات پس از فروش یک مزیت بزرگ است، عنوان داشت: کیفیت خوب محصول باعث خواهد شد تا شکایت و خرابی کم باشد و واحد خدمات پس از فروش بتواند به خوبی سرویس دهد.
1396/05/30 
مجتبی نجفی معاون اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی عنوان داشت: خدمات پس از فروش باید یک فرآیند جاری در شرکتها باشد
مجتبی نجفی معاون اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی در گفتگو با فصلنامه سروش خدمات با اشاره به اینکه ارائه سرویس دراین صنعت به علت رابطه مستقیمی که با سلامت دارد با سایر صنایع متفاوت است،گفت:ضرورت ارائه و توجه به خدمات پس از فروش در تجهیزات پزشکی چندین برابر سایر صنایع است. متن این گفتگو را در زیر میخوانید:
1396/05/24 
صادق فیض آبادی، رئیس اتحادیه الکترونیک و سیستم های حفاظتی تهران: اتحادیه های صنفی توانمند در حل مشکلات صنعت خدمات پس از فروش
اگر بپذیریم نظارت وکنترل یکی از ضرورت های انجام صحیح هرخدماتی است و انجام صحیح و درست فعالیت های نظارتی میتواند باعث رضایتمندی مشتری گردد، شاید بتوان با توجه به حضور مهم و اساسی اصناف در تصمیم گیری های مهم کشوری، مسئولیت بازرسی جهت ارائه مجوز خدمات پس از فروش را بر عهده این نهاد ها قرار داد. بدین منظور به جهت بررسی این مقوله در حوزه خدمات پس از فروش، فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با صادق فیض آبادی، رئیس اتحادیه الکترونیک و سیستم های حفاظتی تهران انجام داده است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1396/05/17 
 
12345678910...