خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.47 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.47 در تاريخ 1401/06/24 آماده بهره برداري گرديد.
 
گفتگو با محمد حسين اسلاميان ، نايب رئيس اتحاديه صنف تهيه کنندگان و فروشندگان مصنوعات گاز سوز ، نفت سوز و الکتريک
کارخانه‌هايي موفق به تداوم حضور خود در صنعت لوازم خانگي خواهند بود که از لحاظ خدمات پس از فروش و ميزان رضايتمندي مصرف‌کنندگان رتبة بالاتري در مقايسه با ديگران کسب کنند.
1400/11/24 
شکوفايي در گروي رقابتي سالم در بازار است ( گفتگو با محمدسعيد فرامرزي ؛ مديرعامل شرکت سناپويان)
مصرف کننده متوجه رکود در بخش توليد و توزيع نمي شود و توقع يک خدمات پس از فروش مطلوب را دارد. پس ما بايد متعهد شويم که قطعه با کيفيت وارد کنيم و خدمات را به بهترين شکل ارائه دهيم. فروش اينترنتي يک حسني که دارد طرف حساب شدن مستقيم فروشنده و خريدار است که البته دلايل مختلفي، اين فروش را تحت الشعاع قرار داده است. با توجه به رکود، واردات کالا با محدوديت روبرو مي شود و خيلي از شرکت ها براي تامين اين قطعات مجبور به تن دادن به فرآيند قاچاق کالا مي شوند.
1400/11/25 
قدرت و انعطاف مديريت مرکز تماس با ابزار VoIP (گفتگو با احمد ملکي؛ مدير خدمات پس از فروش شرکت هيماليا)
مرکز تماس، هسته اصلي واحد خدمات پس از فروش مي‌باشد. مکاني که تمامي تماس‌هاي مشتريان جمع‌آوري شده و پس از بررسي و رسيدگي به نياز تماس‌گيرنده، نسبت به تحليل اين تماس‌ها اقدام مي‌شود. ما در مرکز تماس شرکت هيماليا، بستري را فراهم کرده‌ايم که تمامي مشتريان عزيز پس از خريد محصول با خيالي آسوده از سراسر کشور با کارشناسان آموزش ديده شرکت تماس بگيرند و با صرف کمترين زمان، به بهترين خدمات ممکن دسترسي داشته باشند. اين‌ها بخشي از مصاحبه احمد ملکي، مدير خدمات پس از فروش شرکت پرتو سرد توان (هيماليا) با «فصلنامه سروش خدمات» است. شما را به خواندن اين مصاحبه دعوت مي‌کنيم:
1400/05/05 
 
12345678910...