خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.89 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.89 در تاريخ 1399/07/27 آماده بهره برداري گرديد.
1399/07/27 
باید صدای مشتری را شنید (گفتگو با احمد سعادتی، مدیر خدمات پس از فروش لوازم خانگی کن)
جایگاه و اهمیت نمایندگان خدمات پس از فروش برای بقای یک کار اقتصادی و تجاری در بازار که هر روز رقبای جدیدی پا به این عرصه میگذارند، بر هیچکس پوشیده نیست. یکی از شرکتهایی که سالها در زمینه ی تولید لوازم خانگی فعالیت داشته و با نگاه جدی به مقوله ی «خدمات پس از فروش» پرداخته، شرکت «لوازم خانگی کن» بوده است، در راستای همین موضوع در این شماره از فصلنامه سروش خدمات، به گفت و گو با احمد سعادتی، مدیر خدمات پس از فروش این شرکت نشستیم و ایشان در مورد اهمیت و نگاه این شرکت نسبت به مقوله خدمات پس از فروش و چالش های این موضوع سخن گفتند.
1399/06/10 
تسهیل واردات قطعات یدکی، راه نجات بازار موبایل (گفتگو با اکبر جعفری ؛ مسئول خدمات پس از فروش شرکت انفورماتیک گستر)
«عمده‌ترین مسئله‌ای که شرکت‌های واردکننده خدمات در حوزه تلفن همراه، نسبت به آن مسئله دارند موضوع تسهیل روند واردات قطعات لوازم یدکی است، اگر این مشکل حل نشود، مطمئناً مردم با مشکلات بسیاری روبه‌رو خواهند شد.» این بخشی از سخنان اکبر جعفری مدیر خدمات پس از فروش شرکت انفورماتیک گستر در گفت‌وگوی تفصیلی با فصلنامه سروش خدمات است. وی در ادامه عنوان میکند: اگر روند مناسبی برای شرکت‌های رسمی وجود داشته باشد تا آنها بتوانند به سهل قطعات را وارد کشور کنند، مشتری‌ها با آسودگی خاطر بیشتری به نمایندگی‎ها مراجعه خواهند کرد. مشروح این گفت‌وگو را که بیشتر به موضوع «وضعیت خدمات پس از فروش» در حوزه گوشی‌های تلفن همراه اختصاص یافته را میتوانید، بخوانید.
1399/04/24 
شناخت نقاط ضعف و قوت شرکت‌ها با ارزیابی مستمر شبکه خدمات (گفتگو با حسین صالحی؛ رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان)
در 8 سال گذشته ما اولین شرکتی بودیم که تقاضا کردیم، واحد خدمات پس از فروش به صورت اختیاری ارزیابی شود، در همین راستا با یک شرکت بازرسی قرارداد منعقد کردیم تا نقاط قوت و ضعف شرکت را به ما اعلام کند. به همین جهت، گزارشی به بنده رسید و آن را مطالعه کردم و به پرسنل شرکت اعلام کردم باید روی نقاط ضعف کار شود و سال بعد که مجدد بازرسی میشویم باید این موارد ارتقاء پیدا کرده و جایگاه بهتری داشته باشیم؛ ما هر سال این کار انجام دادیم و ...
1399/04/03 
 
12345678910...