خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.12 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.12 در تاريخ 1400/04/15 آماده بهره برداري گرديد.
 
وفاداري مشتريان به يک برند بر اساس بستر مناسب مرکز تماس (گفتگو با حميدرضا گلي؛ مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان)
مهمترين شاخص‌هاي ارائه خدمات به مشتريان محصولات اخوان، پوشش سراسري جغرافيائي در ايران، سرعت عمل، کيفيت و پاسخگويي به تمامي ذينفعان محصولات اخوان بوده که به صورت کاملاً متمايز و پيشرو به مشتريان ارائه مي‌شود. مرکز تماس مشتريان، اصلي‌ترين و راحت‌ترين کانال ارتباط مصرف‌کنندگان برند اخوان با شرکت شده است و پيگيري‌ها و کنترل‌هاي لازم به نحوي انجام مي‌شود که حمايت لازم از مصرف‌کننده را به دنبال خواهد داشت. اين‌ها بخشي از گفتگوي حميدرضا گلي، مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان با «فصلنامه سروش خدمات» است.
1400/04/13 
رضايت مصرف‌کننده، الزامي از بازرسي است ( گفتگو با مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه)
حسن قاسميه مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه (يسکو) گفت: آنچه از نظر ما مهم است، رضايت مصرف‌کننده نهايي است. اگر چه تعيين ميزان رضايت مشتري در دستورالعمل ارزيابي متقاضيان نمايندگي به وضوح مشخص شده و براي آن امتياز خاصي هم پيش‌بيني شده است، در تمامي ارزيابي‌ها و شاخص‌ها توجه به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي مهم است به گونه‌اي که هر بخشي از دستورالعمل را که ارزيابي مي‌کنيم، توجه کاملي به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي داريم. عضو شوراي هماهنگي تشکل‌هاي دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي کشور در گفت و گويي که با «فصلنامه سروش خدمات» داشتند به اهميت و الزام احقاق حقوق مصرف‌کنندگان در قالب بازرسي اشاراتي کردند که در ذيل مشروح اين مصاحبه را مي‌خوانيد:
1400/03/23 
زندگي امروز بدون نرم‌افزار معنايي ندارد (گفتگو با داود محمدقاسمي؛ مديرعامل شرکت خودروسازي رخش خودرو ديزل)
تغيير نگاه مشتريان و بالا رفتن سطح انتظارات آنها از ارائه خدمات پس از فروش مسئله‌اي نيست که به سادگي بتوان از آن گذشت. وقتي به گذشته نگاه مي‌کنيم متوجه روند طولاني تعمير يک خودروي سنگين مي‌شويم که اين مقوله امروز براي مشتري قابل قبول نيست. شايد براي تعمير و ارائه گارانتي و نحوه خدمات پس از فروش يک محصول لوازم خانگي يا موبايل، مصرف‌کننده بتواند مدتي را به انتظار بنشيند اما در خودروهاي سنگين اين قضيه فرق مي‌کند. در راستاي همين موضوع در اين شماره از «فصلنامه سروش خدمات»، به گفت‌وگو با داود محمدقاسمي ، مديرعامل شرکت خودروسازي رخش خودرو ديزل نشستيم و ايشان در مورد اهميت و نگاه اين شرکت نسبت به مقوله خدمات پس از فروش و چالش‌هاي اين موضوع سخن گفتند.
1400/02/29 
 
12345678910...