خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.73 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.73 در تاريخ 1396/03/30 آماده بهره برداري گرديد.
1396/03/30 
حسن قاسمیه مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی فن آورصنعت یگانه عنوان داشت: ارزیابی و نظارت تاثیر خوبی در صنایع مختلف داشته است
با توجه به اینکه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از سال 1389 بحث ارزیابی‌ها بر خدمات پس از فروش کلیه شرکتهای عرضه کننده کالاهای مصرفی بادوام را آغاز کرده است، فصلنامه سروش خدمات به منظور بررسی فرآیند چگونگی این ارزیابی ها و تاثیر آن در صنایع مختلف، گفتگویی را با حسن قاسمیه مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی فن آورصنعت یگانه(یسکو)داشته است. متن این گفتگو را در زیر میخوانید:
1396/03/30 
علی رحمتی مدیر بازاریابی شرکت الماس ایران عنوان داشت:خدمات پس از فروش در صنف رایانه بسیار سلیقه ای است
کارشناسان اعتقاد دارند درحوزه خدمات پس از فروش صنف کامپیوتر، به دلیل اینکه در چند سال اخیر شرکت های مادر تولید کننده در بازار ایران حضور نداشتند، شرکت های خدمات پس از فروش به نوعی نماینده شرکت های مادر شدند. اما چون نمی توانستند ارتباط مستقیم با شرکت های مادر داشته باشند یکسری مشکلات برای مصرف کننده ایجاد شد. برای بررسی بیشتر این مشکلات، فصلنامه سروش خدمات به سراغ علی رحمتی مدیر بازاریابی (مارکتینگ) شرکت الماس ایران رفته و با وی به گفتگو پرداخته است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1396/03/23 
محمد طحان پور رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی تهران عنوان داشت: خدمات پس از فروش دفترچه بیمه کالا است
محمد طحان پور با بیان اینکه به نظر من خدمات پس از فروش دفترچه بیمه کالا است،عنوان داشت: هرچند داشتن دفترچه مشکل بیمار را حل نمی کند ولی یک امتیاز است. ما در خدمات مشکلات زیاد داریم. مسئولین باید خود را جای مصرف کننده بگذارند. اگر دغدغه ای وجود دارد مشکل مسئول و مشتری با هم است. باید به دنبال منافع ملی باشیم.
1396/03/11 
 
12345678910...