خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.67 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.67 در تاريخ 1396/02/03 آماده بهره برداري گرديد.
1396/02/03 
حمیدرضا گلی مدیر خدمات پس از فروش شرکت اخوان ابراز داشت: خدمات پس از فروش یکی از ضمانت های تولید ملی است
با توجه به اهمیت مصرف کالاهای ایرانی و تاثیر آن بر رشد اقتصادی، یکی از دغدغه های اقتصادی فعالان و تولیدکنندگان ایرانی توجه خاص مصرف کنندگان داخلی به کالاهای وارداتی است. دراین راستا کارشناسان اعتقاد دارند که یکی از راهکارهای سوق دادن مردم به خرید کالای ایرانی، استفاده از راهکارهای خدمات پس از فروش است. دراین خصوص و به منظور بررسی چگونگی این روند فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با حمیدرضا گلی مدیر خدمات پس از فروش شرکت اخوان انجام داده است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1396/01/30 
مهدی میرمهدی کمجانی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران:راهکارهای نرم افزاری سرمایه گذاری برای آیـنده
مهدی میرمهدی کمجانی با بیان اینکه استفاده از راهکارهای نرم افزاری یک سرمایه گذاری برای آینده می باشد، گفت: خلاء وجود نرم افزارهای خدماتی جامع و کامل در شرکت ها، یکی ازمشکلات مهم، در بازرسی های خدمات پس از فروش اتحادیه است. متن گفتگوی وی را با فصلنامه سروش خدمات در زیر می خوانید:
1396/01/29 
مرتضی وحیدی مدیر اجرایی شرکت کوفرد:خدمات پس از فروش باید در تکمیل فعالیت های فروش قرار گیرد
کارشناسان اعتقاد دارند درجامعه امروز با توجه به تغییر تکنولوژی و شیوه های تجارت، نحوه برخوردها و نگاه ها در حوزه خدمات باید تغییر کند. آنان معتقد هستند حوزه خدمات پس از فروش شرکت ها باید برای بقای خود یک تغییر نگرش را تجربه کرده و به عنوان یک حامی در کنار فروش قرار گیرد. دراین راستا به منظور بررسی چگونگی این تغییر نگاه در کشورما و شناسایی زیرساخت های لازم، فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با مرتضی وحیدی مدیر اجرایی شرکت کوفرد داشته است. در زیر متن این گفتگو را می خوانید:
1396/01/16 
 
12345678910...