خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.70 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.70 در تاريخ 1396/03/01 آماده بهره برداري گرديد.
1396/03/01 
ماه نوش سادات صفانما، مدیر خدمات ایرانیان همراه سرویس: مردم از حقوق خود در خدمات اطلاع ندارند
متاسفانه طی سال های اخیر و با وجود گوشی های قاچاق در بازار، کاربران موبایل هزینه های بسیاری را بابت خرید گوشی های تقلبی و بدون خدمات پس از فروش معتبرمتحمل شده اند. دراین خصوص کارشناسان معتقد هستند که در وضعیت فعلی برای کنترل شرایط حاکم بر بازار گوشی موبایل و سهم 90 درصدی قاچاق در این بازار، اطلاع رسانی موثر از مزایای گارانتی و خدمات پس از فروش می تواند از ضررهای احتمالی خریداران بکاهد. دراین راستا به منظور بررسی این مقوله، فصلنامه سروش خدمات گفتگویی با ماه نوش سادات صفانما، مدیر خدمات ایرانیان همراه سرویس انجام داده است. متن این گفتگو را در زیر می خوانید:
1396/03/02 
نیما بحرانی پور معاونت خدمات پس از فروش شرکت توسن: بــالا بردن توقــع در مشــتری راهکار استاندارد سازی خدمات پس از فروش
نیما بحرانی پور معاونت خدمات پس از فروش توسن در گفتگو با فصلنامه سروش خدمات با اشاره به اینکه آگاهی مشتری از نحوه استفاده از دستگاه نیز یک نوع خدمات است، گفت: آموزش استفاده از دستگاه به مشتری باعث خواهد شد تا وی با استفاده درست به دستگاه آسیب نرساند و این تامین کننده منافع مشترک مشتری و شرکت است.
1396/02/27 
محمد علی محتشمی زاده مدیر توسعه بازار و گارانتی شرکت آروند: به دنبال برگشت اعتماد مشتری به خدمات پس از فروش هستیم
محمد علی محتشمی زاده مدیر توسعه بازار و گارانتی شرکت آروند در گفتگو با فصلنامه سروش خدمات ابراز داشت: با نرم افزار به راحتی می توان فهمید که میزان و ارزش خدمات چقدر است.
1396/02/11 
 
12345678910...