خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.77 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 8.77 در تاريخ 1399/03/31 آماده بهره برداري گرديد.
1399/04/03 
شناخت نقاط ضعف و قوت شرکت‌ها با ارزیابی مستمر شبکه خدمات (گفتگو با حسین صالحی؛ رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان)
در 8 سال گذشته ما اولین شرکتی بودیم که تقاضا کردیم، واحد خدمات پس از فروش به صورت اختیاری ارزیابی شود، در همین راستا با یک شرکت بازرسی قرارداد منعقد کردیم تا نقاط قوت و ضعف شرکت را به ما اعلام کند. به همین جهت، گزارشی به بنده رسید و آن را مطالعه کردم و به پرسنل شرکت اعلام کردم باید روی نقاط ضعف کار شود و سال بعد که مجدد بازرسی میشویم باید این موارد ارتقاء پیدا کرده و جایگاه بهتری داشته باشیم؛ ما هر سال این کار انجام دادیم و ...
1399/04/03 
تأمین قطعات یدکی؛ دغدغه خدمات پس از فروش (گفتگو با سینا شجاعی؛ نائب رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع یکتا تهویه اروند)
«صنایع یکتا تهویه اروند» یکی از شرکت های تولیدی معتبر در صنعت تهویه مطبوع کشور بوده و با تولید انواع دستگاه های سرمایشی وگرمایشی، جایگاه ویژه ای را در این صنعت به خود اختصاص داده است. همچنین این شرکت نمایندگی انحصاری شرکت روبور ایتالیا را نیز دارا می باشد. از دستاوردهای مهم تهویه اروند، می توان به شرکت در طرح سازمان بهینه سازی مصرف سوخت به عنوان تنها تولید کننده چیلرهای جذبی گاز سوز در ایران و طراحی، تولید و ساخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع اشاره نمود.
1398/09/16 
نقش خودباوری شرکت های تولیدی در رونق تولید (گفتگو با سید سعید رضوانی؛ مدیرعامل شرکت نیکسان صنعت)
شرکت «نیکسان صنعت» یکی از شرکت های فعال در زمینه ی تولید یخچال و یخچال فریزر در کشور است که توانسته با سابقه ی طولانی در زمینه ی تولید داخلی و با ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب، در این صنعت به جایگاه خوبی دست یابد و محصولات باکیفیت ایرانی تولید و به بازار عرضه کند.
1398/08/13 
 
12345678910...