خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.89 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 7.89 در تاريخ 1396/09/22 آماده بهره برداري گرديد.
1396/09/22 
محمد میرزایی مدیر خدمات پس از فروش شرکت سوپرفراست عنوان داشت: صداقت یکی از شاخص های رضایتمندی مشتری است
امروزه با رشد و گسترش تکنولوژی و نوآوری در محصولات و خدمات، سطح توقعات و انتظارات مشتریان بالا رفته به طوری که گاهی رشد این انتظارات بیش از میزان رشد در صنایع بوده است. سازمان هایی که به نیازهای مشتریان بی اعتنایی میکنند و رویکرد محصول محوری را پیشه خود می سازند، از صحنه رقابت حذف می شوند. دراین خصوص و به منظور بررسی این موضوع فصلنامه سروش خدمـات گفتگویـی داشـته اسـت با محمد میرزایی مدیر خدمات پس از فروش شرکت سوپرفراست. متن این گفتگو را در زیر میخوانید:
1396/06/22 
مجید موثقی مدیر خدمات پس از فروش شرکت اسمارت تکنولوژی قشم بیان داشت: رضایت مشتری به بومی بودن مکان ارائه خدمات بستگی دارد
مجید موثقی مدیر خدمات پس از فروش شرکت اسمارت تکنولوژی قشم در گفتگو با فصلنامه سروش خدمات گفت: آنچه در بحث خدمات پس از فروش امروزه مغفول واقع شده است در واقع بحث بومی شدن با توجه به نگاه مشتری است. متن این گفتگو را در زیر میخوانید:
1396/06/14 
ابوالفضل حسینی بنوید مدیر خدمات پس از فروش شرکت ایلیا استیل عنوان داشت: امروزه مشتری به دنبال صرفه اقتصادی است
با توجه به اینکه ارتباط مشتری به ایجاد رابطهای مثبت بین مشتری و شرکت کمک مینماید. از این رو تحقیق در مورد رابطه بین ارتباط مشتری با شرکت و سطح رضایتمندی وی میتواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد. در این راستا فصلنامه سروش خدمات برای بررسی دقیقتر این مسئله به سراغ سید ابوالفضل حسینی بنوید مدیر خدمات پس از فروش شرکت ایلیا استیل رفته است. در زیر مـتن این گفتگو را میخوانید:
1396/06/06 
 
12345678910...