خانه
 
   آرشیو خبر
اخبــار سروشــان
نسخه جديد نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.22 آماده گرديد
نسخه جديد نرم افزار جامع مديريت خدمات پس از فروش سروشان به روايت 9.22 در تاريخ 1400/07/22 آماده بهره برداري گرديد.
 
قدرت و انعطاف مديريت مرکز تماس با ابزار VoIP (گفتگو با احمد ملکي؛ مدير خدمات پس از فروش شرکت هيماليا)
مرکز تماس، هسته اصلي واحد خدمات پس از فروش مي‌باشد. مکاني که تمامي تماس‌هاي مشتريان جمع‌آوري شده و پس از بررسي و رسيدگي به نياز تماس‌گيرنده، نسبت به تحليل اين تماس‌ها اقدام مي‌شود. ما در مرکز تماس شرکت هيماليا، بستري را فراهم کرده‌ايم که تمامي مشتريان عزيز پس از خريد محصول با خيالي آسوده از سراسر کشور با کارشناسان آموزش ديده شرکت تماس بگيرند و با صرف کمترين زمان، به بهترين خدمات ممکن دسترسي داشته باشند. اين‌ها بخشي از مصاحبه احمد ملکي، مدير خدمات پس از فروش شرکت پرتو سرد توان (هيماليا) با «فصلنامه سروش خدمات» است. شما را به خواندن اين مصاحبه دعوت مي‌کنيم:
1400/05/05 
وفاداري مشتريان به يک برند بر اساس بستر مناسب مرکز تماس (گفتگو با حميدرضا گلي؛ مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان)
مهمترين شاخص‌هاي ارائه خدمات به مشتريان محصولات اخوان، پوشش سراسري جغرافيائي در ايران، سرعت عمل، کيفيت و پاسخگويي به تمامي ذينفعان محصولات اخوان بوده که به صورت کاملاً متمايز و پيشرو به مشتريان ارائه مي‌شود. مرکز تماس مشتريان، اصلي‌ترين و راحت‌ترين کانال ارتباط مصرف‌کنندگان برند اخوان با شرکت شده است و پيگيري‌ها و کنترل‌هاي لازم به نحوي انجام مي‌شود که حمايت لازم از مصرف‌کننده را به دنبال خواهد داشت. اين‌ها بخشي از گفتگوي حميدرضا گلي، مدير خدمات پس از فروش گروه صنعتي اخوان با «فصلنامه سروش خدمات» است.
1400/04/13 
رضايت مصرف‌کننده، الزامي از بازرسي است ( گفتگو با مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه)
حسن قاسميه مديرعامل شرکت خدماتي مهندسي فن‌آور صنعت يگانه (يسکو) گفت: آنچه از نظر ما مهم است، رضايت مصرف‌کننده نهايي است. اگر چه تعيين ميزان رضايت مشتري در دستورالعمل ارزيابي متقاضيان نمايندگي به وضوح مشخص شده و براي آن امتياز خاصي هم پيش‌بيني شده است، در تمامي ارزيابي‌ها و شاخص‌ها توجه به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي مهم است به گونه‌اي که هر بخشي از دستورالعمل را که ارزيابي مي‌کنيم، توجه کاملي به تاثير آن روي رضايت مصرف‌کننده نهايي داريم. عضو شوراي هماهنگي تشکل‌هاي دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي کشور در گفت و گويي که با «فصلنامه سروش خدمات» داشتند به اهميت و الزام احقاق حقوق مصرف‌کنندگان در قالب بازرسي اشاراتي کردند که در ذيل مشروح اين مصاحبه را مي‌خوانيد:
1400/03/23 
 
12345678910...