خانه
 
  


 درباره ما

    {{title}}


      رسالت شرکت سروشان ، کمک به شرکتها و موسساتی است که در حوزه خدمات پس از فروش خود دچار مشکل و چالش جدی هستند و یا اینکه تصمیم دارند، با عملکردی فراتر از انتظار مشتریان ، از رقبا متمایز شوند. این کمک از طریق ارائه خدمات مشاوره، تحقیق و آموزش صورت می پذیرد. مشخصه بارز این خدمات " کیفیت " و " مقرون به صرفه بودن آن برای مشتریان " می باشد .

خدمات مشاوره :

      دریافت خدمات مشاوره تخصصی خدمات پس از فروش برای مشتریان این امکان را فراهم می آورد که با اطمینان از حصول نتیجه مطلوب نسبت به بهبود خدمات پس از فروش خود اقدام نمایند . کارشناسان مجرب شرکت سروشان در طی ارائه خدمات مشاوره ، مشتریان را یاری می نمایند تا درک واقعی از وضعیت موجود سیستم و فرآیند بدست آورند . طراحی سیستم / فرآیند مورد نیاز با در نظر گرفتن شرایط بومی کشور و بر اساس اصول متداول انجام می شود. استقرار سیستم/ فرآیند جدید با نظارت دقیق شرکت سروشان توسط مشتریان انجام می شود. این نظارت تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دارد. از موضوعات خدمات مشاوره می توان به ایجاد/ بهبود سیستم خدمات پس از فروش ، نظرسنجی از مشتریان ، نمایندگان ، کارکنان ، رسیدگی به شکایات مشتریان منطبق با ISO10002 ، آموزش نمایندگان منطبق با ISO10015 و ... اشاره نمود .

خدمات تحقیق :

      اطلاعات صحیح و به موقع یکی از مهمترین ورودی های یک تصمیم گیری درست است. از جمله این اطلاعات به نتایج نظرسنجی از مشتریان ، ارزیابی عملکرد نمایندگان و ... می توان اشاره نمود. جمع آوری و تحلیل این اطلاعات نیاز به بکاری گیری نیروی انسانی و صرف هزینه قابل توجه می باشد. شرکت سروشان به کمک کارشناسان مجرب خود این امکان را برای شرکتها و موسسات فراهم می آورد تا با سرمایه گذاری کاملاً مقرون به صرفه و بدون نیاز به توسعه نیروی انسانی به این اطلاعات با ارزش دست یابند .

خدمات آموزشی :

      بدون شک " دانستن " اولین گام یک عملکرد صحیح است. شرکت سروشان با ارائه خدمات آموزشی پاسخ شایسته ای به این نیاز شرکت ها می دهد . ارائه خدمات آموزشی تخصصی در زمینه خدمات پس از فروش با برگزاری سمینار ، دوره ، کارگاه آموزشی و انتشار کتب و نشریه تخصصی به مشتریان ارائه می گردد .