02158227
  خانه
 
  


 درباره ما

    {{title}}
شرکت مشاورین نرم افزار سروشان پارس در سال  1380 تأسیس گردید و در همان مقطع زمانی با توجه به خلاء وجود راهکارهای نرم افزاری در مدیریت خدمات پس از فروش و نیز درک صحیح و به موقع از وجود چنین ضرورتی، فعالیت خود را در این زمینه بر اساس مطالعات میدانی آغاز نمود تا با نگاهی برخواسته از واقعیت های موجود در این حوزه به شناسایی نیازها و روال های موجود پرداخته و نیز با استاندارد سازی آن ها به طراحی محصول نرم افزاری سروشان بپردازد. هدف نهایی این طرح، تهیه جامع ترین راهکار نرم افزاری مدیریت خدمات پس از فروش در کشور بود به نحوی که راهکار نرم افزاری مذکور بتواند ضمن پوشش فرآیندها و نیازهای عمومی همه صنوف، نیازهای بومی هر صنف را نیز پاسخگو باشد.
      ماحصل چنین اقدامی و بهره گیری از کادری آموزش دیده، متخصص و با تجربه و نیز استفاده از دانش و تجربه فعالان و کارشناسان با سابقه در این حوزه، محصول نرم افزاری سروشان را به محصولی ویژه و ممتاز تبدیل نمود به نحوی که امروزه بیش از 2000 شرکت در کسب و کارهای  بزرگ، متوسط و کوچک با توجه به نیازهای خود از نسخ نرم افزار سروشان استفاده می کنند.
      اجرایی شدن این نرم افزار در بیش از 280 شرکت معظم تولید کننده و وارد کننده و استفاده از تجربیات ارزشمند مشتریان معظم، محصول نرم افزاری سروشان را به جامعیت بسیار نزدیک کرده است. از طرفی حضور موفق دربیش از 20 صنف کاری، بالقوه انعطاف پذیری بالای چنین محصولی را نشان می دهد که می تواند با درصد قابل قبولی همسوی با نیازهای طیف وسیعی از شرکتها گردد. این جامعیت و انعطاف پذیری بالا در کنار نگاه تخصصی و دانش محور این شرکت و طیف وسیع مشتریان معظم و استفاده از تجربیات آن ها سبب گشته در بین فعالان این حوزه راهکار جامع نرم افزاری سروشان، راهکاری کارآمد و قابل اعتماد باشد.
      شایان ذکر است در سال های اخیر شرکت سروشان در راستای رسالت حرفه ای خود بر آن گشته تا  از سطح یک راهکار تخصصی در حوزه خدمات پس از فروش به سطح یک راهکار جامع یکپارچه ارتقاء یابد تا شرکت ها از استفاده همزمان و جزیره ای از نرم افزارهای جداگانه و بعضا منفصل و دوباره کاری های موجود رهایی یابند در همین راستا و در گام نخست، ضرورت یکپارچگی راهکار خدمات با حوزه مالی بیش از دیگر حوزه ها احساس می شد .
      به همین خاطر تهیه و ارائه راهکار مالی نرم افزار سروشان در دستور کار این شرکت قرار گرفت و در حال حاضر نزدیک به 3 سال است راهکار مالی سروشان در سبد فروش شرکت قرار گرفته و به شرکت های معظم ارائه می گردد. از آن جا که این راهکار نرم افزاری بر خلاف راهکارهای مالی موجود در بازار، علاوه بر نگرش بازرگانی با نگرش خدماتی نیز طراحی شده است به جرأت می توان گفت راهکار مالی مذکور، اولین راهکار مالی تخصصی و جامع در حوزه خدمات پس از فروش است.
      از دیگر فعالیت های شرکت سروشان ارائه مشاوره تخصصی در حوزه مدیریت خدمات پس از فروش است، بیش از یک دهه سوابق در خشان در این حوزه، سروشان را بر آن داشت تا در قالب مشاوره تجارب ارزشمند خود را در اختیار شرکت های معظم قرار دهد.
      مجدد خاطر نشان می کند، سروشان از ابتدای فعالیت خود با نگاهی دانش محور و تخصصی به مقوله خدمات پس از فروش پرداخته است و همواره سعی بر آن داشته تا به طرق مختلف سطح دانش شرکت های فعال در این حوزه را ارتقا دهد تا به تبع آن سطح کیفی خدمات پس از فروش در کشور رشد نماید. از این رو همواره برگزاری همایش های سراسری، سمینارها و کارگاه های آموزشی بخشی دیگر از فعالیت های این شرکت می باشد .