خانه
 
  


 درباره ما

    {{title}}
 • سرويس پخش کار از طريق شبکه‌های اجتماعي
امروزه سازمان‌ها به دنبال برقراري يک ارتباط ساده، ارزان و سريع بين افراد و واحدهاي خود هستند که ايجاد این پل ارتباطي نيازمند يک بستر شایسته می‌باشد، اما بخشي از سرویس‌کاران يک مرکز خدمات پس از فروش با توجه به محل استقرار و ميزان آشنايي آن‌ها با اينترنت ممکن است نتوانند به‌طور شايسته از سرویس‌های آنلاين يک مرکز خدمات استفاده کنند. از اين رو شبکه‌های اجتماعي (تلگرام) به‌عنوان يکي از ارزان‌ترین و قابل‌دسترس‌ترین روش‌های اطلاع‌رسانی در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سرويس پخش کار مبتني بر تلگرام می‌تواند با ايجاد يک ارتباط دو طرفه میان مرکز خدمات و سرویس‌کاران نقش شایانی در اطلاع‌رسانی سرویس‌های درخواستي مشتريان میان مرکز خدمات و سرویس‌کاران ايجاد نمايد و از آنجا که طراحي سرويس به‌صورت دوطرفه می‌باشد، مرکز خدمات پس از فروش می‌تواند به‌صورت لحظه‌ای از وضعيت تمامي سرویس‌های درخواست شده از سوي مشتري و ارجاع شده به سرویس‌کار با خبر شود و در لحظه، تصميم مقتضي را اتخاذ نمايد.
بدين ترتيب که با ايجاد يک شرایط خاص و با توجه به اطلاعات ثبت‌شده در قبض پذيرش می‌توان به‌صورت خودکار اطلاعات قبض پذيرش را (شماره قبض- اطلاعات مشتري- عيب به اظهار مشتري و ...) در قالب يک پيام در تلگرام براي تکنسين و يا نماينده مورد نظر ارسال نمود. تکنسين و يا نماينده موظف است پس از دريافت پيام، پاسخ مناسب (کدهاي معرفی‌شده در سيستم مرکز خدمات و يا همان وضعيت سرویس‌های تعریف‌شده) را در تلگرام به مرکز ارسال نمايد.
سيستم سروشان مستقر در مرکز خدمات کد دريافتي را پردازش کرده و به‌صورت خودکار در قسمت ليست اقدامات قبض دلخواه ثبت می‌نماید و آخرين ثبت را در ليست اقدامات براي نمايش در قسمت توضيحات ويژه قبض پذيرش نمايش مي دهد.

 •     سرويس اطلاع‌رسانی تعميرگاه مرکزي از طريق شبکه‌های اجتماعي
با استفاده از اين سرويس مشتري می‌تواند از طريق تلگرام، محصولي که جهت تعمير به تعميرگاه مرکزي تحويل داده است را با وارد کردن شماره پذيرش يا سريال از وضعيت محصول مورد نظر در چرخه تعمير، اعم از منتظر تعمير، در حال تعمير، منتظر قطعه و ... آگاه شود.
مزايا:
• کاهش ترافيک خطوط تلفن در مرکز
• کاهش حجم کار پرسنل از بابت پاسخ‌دهی به مشتريان
• سرویس‌دهی سريع و راحت به مشتري

 •     سرویس اطلاع‌رسانی گارانتي از طريق شبکه‌های اجتماعي
با استفاده از اين سرويس، مخاطب قادر خواهد بود با وارد نمودن شماره‌سریال محصول خود از اصل بودن گارانتي (معتبر بودن ضمانت نامه) و تاريخ انقضاء گارانتي محصول کسب اطلاع کند. (ارتباط با کنسول بانک اطلاعاتي سريال هاي تحت پشتيباني خدمات در نسخه سازماني نرم افزار سروشان).

 •     سرویس اطلاع‌رسانی سوابق خدماتي از طريق شبکه‌های اجتماعي
با به‌کارگیری از اين سرويس، نماينده خدمات يا شعبه قادر خواهد بود با وارد کردن شماره سريال محصول از سوابق خدماتي پیشین آن محصول اعم از خرابي هاي قبلي و...کسب اطلاع نمايد.

 •     سرويس اطلاع‌رسانی گردش حساب نمايندگان از طريق شبکه‌های اجتماعي
چه میزان از زمان و انرژي پرسنل سازمان خدمات، صرف پاسخگويي تلفني به نمايندگاني مي گردد که در خصوص وضعيت صورتحساب‌هایشان با مرکز تماس گرفته اند؟
با استفاده از اين سرويس، نمايندگان خدمات می توانند از ريز تراکنش‌های مالي خود با سازمان خدمات اعم از بستانکاري هاي ناشي از حق‌الزحمه ارائه سرويس در دوره گارانتي (شامل نصب، تعمير و...) و ارسال قطعات داغي، همچنين بدهکاری هاي ناشي از خريد قطعات و لوازم يدکي و دیگر مبادلات مالي کسب اطلاع نموده و جزئيات گردش حساب خود روئيت نمايند.
(ارتباط با کنسول امور نمايندگان خدمات در نسخه سازماني نرم افزار سروشان)

 •     سرويس ثبت شکايات از طريق شبکه‌های اجتماعي (ثبت پرونده-پيگيري پرونده)
با استفاده از اين سرويس مشتري می‌تواند شکايت يا درخواست خود را ثبت کرده و با دریافت کد رهگيري، مراحل رسيدگي به شکايت يا درخواست خود را تا حصول نتيجه نهايي پيگيري نمايد.
برپایی شرايطي آسان‌تر از روش‌های معمول در ثبت شکايت از مواردي است که يک سازمان در جهت تکريم مشتري فراهم می‌نماید.
(ارتباط با کنسول روابط عمومي در نسخه سازماني نرم افزار سروشان).

 •     سرويس درخواست سرويس از طريق شبکه‌های اجتماعي
اين سرويس براي مشتريان می‌تواند به‌عنوان مکانيزم اعلام خرابي يا درخواست سرويس تعريف شود به‌گونه‌ای که هر يک از مشتريان می‌توانند در تلگرام اقدام به ثبت اعلام خرابي و درخواست سرويس خود کرده و از اين طريق سازمان خدمات را در جريان قرار دهند و با دريافت کد رهگيري مراحل ارائه سرويس مربوطه را در تلگرام ردگيري نمايند.
مزايا:
•    از طريق اين سرويس مشتري قادر خواهد بود در تمامي ساعات شبانه روز درخواست سرويس خود را به اطلاع مرکز برساند
•    مشتري براي اعلام درخواست خود نيازي به تماس تلفني با مرکز نداشته و ديگر زمان خود را پشت خطوط تلفن مشغول مرکز، صرف نمي نماید.
•    کاهش حجم تماس هاي ورودي سازمان و به‌تبع آن، کاهش حجم پاسخ‌دهی پرسنل از ديگر مزاياي آن به‌حساب می‌آید.
   

 •     سرويس نمايشگاه محصولات از طريق شبکه‌های اجتماعي
امکان نمايش محصولات در تلگرام با امکان درج تصوير، نام و قيمت وجود دارد و مخاطب مي تواند از طريق دسته‌بندی‌های گوناگون به جستجوي محصولات مورد نظر خود در تلگرام بپردازد.

 •     سرويس صدور اشتراک از طريق شبکه‌های اجتماعي
در بسياري از سازمان هاي خدمات، ارائه کد اشتراک به مشتري به‌عنوان يکي از سياست هاي خدمات پس از فروش تعريف مي شود. در چنين مواقعي مشتريان مي توانند با استفاده از اين سرويس به ثبت درخواست صدور اشتراک براي خود اقدام نمايند که بديهي است درخواست‌کننده از طريق کد پيگيري مي تواند وضعيت درخواست خود را پيگيري نمايد.
 • سرويس اطلاع‌رسانی شبکه نمايندگان خدمات از طريق شبکه هاي اجتماعي
با به‌کارگیری از اين سرويس، مشتري يا نماينده فروش مي تواند بر پایهٔ موقعيت مکاني خود (استان و شهرستان) به اطلاعات نزديک ترين نمايندگان خدمات و شعب سازمان خدمات در راستای اخذ سرويس دسترسي یابد. اطلاعات قابل ارائه به مشتري مي تواند طيف گوناگونی از انواع اطلاعات نوشتاري و تصويري مرتبط با شبکه سرويس که شامل مشخصات نماينده خدمات، تصوير کروکي، آدرس نماينده و تصوير نماي بيروني نمايندگي می باشد.
(ارتباط با کنسول امور نمايندگان خدمات در نسخه سازماني نرم افزار سروشان)

 •     سرويس اطلاع‌رسانی ثبت کارت گارانتي از طريق شبکه‌های اجتماعي
از طريق اين سرويس مشتري با وارد کردن شماره سريال محصول خود می تواند نشان تجاری، نوع و مدل محصول خريداري شده را رؤيت و در ادامه مشخصات خود را در تلگرام وارد کند و از اين طريق محصول را به نام خود ثبت نماید. البته می بایست پیش تر مشخصات محصول شامل سريال، نشان تجاری، نوع و مدل در نرم افزار سروشان مستقر در مرکز ثبت‌شده باشد.
 (ارتباط با کنسول بانک اطلاعاتي سريال هاي تحت پشتيباني در نسخه سازماني نرم افزار سروشان)

 •     سرويس ثبت سفارشات از طريق شبکه هاي اجتماعي (ثبت سفارش–پيگيري سفارش)
از طريق اين سرويس، نمايندگان خدمات مي توانند به ثبت سفارشات قطعات يدکي موردنیاز خود اقدام نمايند و از همين طريق سفارش مذکور را پيگيري کنند.
 • سرويس آرشيو مدارک فني از طريق شبکه‌های اجتماعي
در بسياري از سازمان‌های خدمات، محتويات چندرسانه‌ای (Multi Media) و مدارک و مستنداتي وجود دارد که به‌صورت CD،DVD و دورنگار در فواصل زماني مشخص براي نمايندگان ارسال می‌گردد که با استفاده از اين سرويس می‌توان آن دسته از فایل‌هایی که حجم کمي داشته و دريافت (Download) آن‌ها در شبکه مقدور باشد را از طريق تلگرام در اختيار نمايندگان خدمات قرار داد.
مزايا:
•    پرهيز از هزینه‌های ارسال فيزيکي مستندات، جلوگيري از اتلاف وقت و سرمايه سازمان
•    امکان دسترسي سريع نمايندگان به اسناد موردنیاز

 •     سرویس اطلاع رسانی مرسولات از طریق شبکه های اجتماعی
مشتري، نماينده خدمات يا نماينده فروشي که طي بارنامه (Shipping List) اقدام به ارسال محصول يا محصولاتي جهت تعمير به تعميرگاه مرکزي نموده است می‌تواند با واردکردن شماره بارنامه ارسالي اعم از پست پيشتاز، باربري و... از يک سو مطمئن شود که بار ارسالی به مرکز رسیده است و از سوي ديگر محصولات ارسال‌شده خود را در تعميرگاه مرکزي ردیابی و به نتيجه اقدامات انجام‌شده و هزینه‌های تعلق‌گرفته به هر محصول در چرخه تعمير را مشاهده نماید. رؤیت بارنامه‌های ارسالي از مرکز به ايشان نيز بخش ديگري از امکانات اين سرويس است.
اين سرويس در خصوص آن دسته از نمايندگاني که براي تعمير محصول مشتري اقدام به ارسال آن به مرکز مي نمايند امکان مناسبي است که در کوتاه ترين زمان ممکن بدون برقراري تماس با مرکز، پاسخگوي مشتريان خود باشند
(ارتباط با کنسول مرسولات در نسخه سازماني سروشان)